Доставка та встановлення

Одинарні двері :

  Одинарні двері — доставка, демонтаж, та монтаж вхідних дверей з нашими розхідниками (монтажна піна та кріпильні анкери) – 1500 грн

Полуторні двері:

  Полуторні двері – доставка, демонтаж, та монтаж вхідних дверей з нашими розхідниками (монтажна піна та кріпильні анкери) – 2000 грн.
  Розширення нестандартного отвору (зазвичай може бути у старих будинках) – 300 грн. метр погонний.
  Доставка по Києву — 500 грн. За межі міста 25 грн./км.
  Замір — 300 грн.

Компанія Престиж здійснює повний спектр послуг з доставки та встановлення вхідних дверей по Києву та області. Вартість установки може змінюватись в залежності від додаткових робіт (розширення) отвору. Додаткові роботи обумовлюються індивідуально.

Варто зауважити, що від якісної роботи установника залежить багато. Наприклад термін експлуатації вхідних дверей, якість і чистота виконання. Чимало важливим моментом є, і яким інструментом проводяться ці роботи. Існує безліч сучасних інструментів, без яких проводити професійні будівельні роботи неможливо. Ми завжди намагаємось забезпечити своїх співробітників найкращим і сучасним інвентарем для якості виконуваних робот.

Наші співробітники готові виконати свою роботу, у максимально короткі терміни, та найзручніший для Вас час. Тому що ми цінуємо вашу довіру, і готові за нього платити високою якістю своєї роботи. Переоцінити ступінь складності, або простоти установки вхідних дверей неможливо, тому що зазвичай двері змінюються раз, і на довгі роки, а це означає, що на цьому економити не можна.

Установка вхідних дверей Київ.

Не варто забувати і про те, що установка починається із виміру дверного отвору. Це найважливіший крок перед тим, як зробити вибір тієї чи іншої позиції. Існують такі варіанти, що для Вашого отвору може і не підійти стандартний розмір вхідних дверей. У цьому випадку є два варіанти:

 1. Це розширення отвору (якщо є можливість).
 2. Це виготовлення дверей на замовлення (під Ваш розмір) .

І в тому й іншому випадку, Фабрика дверей Престиж готова взяти на себе вирішення цієї проблеми. Тому, якщо Ви ще сумніваєтеся, це даремно! Зателефонуйте нам і ми допоможемо вирішити це завдання. У нас завжди є велика кількість готових дверей на складі.

Фабрика дверей Престиж бажає Вам приємних покупок та гарного настрою! Ми зробимо все для того, щоб Ви залишилися Задоволені.

SHOPPING CART

close